Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – legendarne marki, śliczne modele, niezwykłe rozwiązania

Wyposażenie wnętrz mieszkalnych – kultowe marki, piękne modele,

Artykuły wyposażenia wnętrz

niebanalne rozwiązania
Wyposażenie wnętrza domu nadaje mu nieschematyczny charakter, który powoduje, iż staje się ono nacechowane indywidualizmem.

Wybór dobrych mebli zezwala na stworzenie przestrzeni nie tylko pięknej, ale i funkcjonalnej. Ciekawym wyborem są na przykład ławy oraz leżanki.

Wyposażenie kuchni

Te oryginalne oraz nieczęsto spotykane w prywatnych domach meble charakteryzują się nadzwyczajnym designem.
Wyjątkowe meble, jakich nie może zabraknąć w domu lub ewentualnie mieszkaniu
Wyjątkowa jest na przykład leżanka bambusowa MADAM STOLTZ, którą cechuje nowatorski, orientalny wygląd i konstrukcja z naturalnego materiału. Jednakowo sprawdzi się leżanka Manou, naturalna, marki BLOOMINGVILLE. Kolejnym atrakcyjnym meblem, który będzie unikatowym wyposażeniem wnętrza może być fotel wiszący.

Wyposażenie do łazienek

Jakie zalety ma fotel wiszący?
•    zawieszony na haku, umiejscowionym na przykład w suficie,
•    powieszony na specjalnej ramie.
Tego rodzaju fotel jest fenomenalnym i ciekawym uzupełnieniem wnętrza domu. Do tego przynosi on szansę przydatnego odpoczynku.
Interesującym oraz nadzwyczajnym ozdobnikiem domu może być też pufa. Jest to nieduże, obite materiałem siedzisko pozbawione oparcia, z reguły dość niskie. Pufa może być wykorzystywana jako podnóżek czy taboret. Co więcej, nie każda pufa musi być w kształcie prostopadłościanu. Przykładem jest chociażby zielona pufa z poliestru w kształcie łuku marki HÜBSCH. To estetyczne i osobliwe rozwiązanie, jakie sprawdzi się w salonie każdego rodzaju. Piękny, delikatny odcień nie rzuca się w oczy, lecz jest dyskretnym uzupełnieniem wnętrza mieszkania.
Wykorzystanie wyjątkowych mebli zezwala na stworzenie bezprecedensowej przestrzeni – należałoby zatroszczyć się o wykonanie najwyższej jakości.